Grup Seks Skandalıyla Sarsılmıştı: O Fabrikada Bir Rezalet Daha Yaşandı!

Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde bulunan uluslararası bir şirkete ait fabrikada, geçtiğimiz haftalarda 4 çalışan arasında grup seks yaşandığı iddia edilmişti.

FABRİKADA SKANDALLAR BİTMEK BİLMİYOR

Aktarılan haberlerde 2 erkek güvenlik görevlisi, bir erkek işçi ve bir kadın güvenlik görevlisi arasında cinsel ilişki yaşandığı belirtilirken, fabrika bu iddiaları yalanlar nitelikte açıklama yayınlamıştı.

Henüz grup seks iddiası soğumamışken, fabrika hakkında bir skandal daha yaşandığı ortaya çıktı. Fabrikanın güvenlik amiri A.T., iddialara göre kadın çalışanlara ait soyunma odasına gizli kamera yerleştirdi. Kameranın varlığı, N.A. isimli bir kadın çalışan tarafından fark edildi.

KIYAFETLERİNİ DEĞİŞTİRİRKEN GİZLİ KAMERAYI FARK ETTİ

10 Mayıs tarihli olayda N.A., üstünü değiştirirken bir kutunun içinde şüpheli bir ışık yansıması olduğunu fark etti. Yakından incelediğinde kutunun içinde bir kamera olduğunu anlayan N.A., hemen bağırarak durumu diğer çalışanlara aktardı. Fabrika yönetimi, olayı derhal asayiş birimlerine bildirdi.

EVİNDE 3 TELEFON ELE GEÇİRİLDİ

Olay yerine gelen polis ekipleri olayı araştırırken, A.T.’nin olaydan kısa bir süre sonra fabrikadan ayrıldığı ve Gölcük’teki evine gittiği tespit edildi. Evine ulaşan asayiş ekipleri, A.T.’yi gözaltına aldı.

A.T.’nin evinde yapılan aramalarda, suç delillerini yok etmeye çalıştığı iddia edildi. A.T. ile birlikte üç telefon ele geçirildi ancak bu telefonlardan birinde herhangi bir görüntüye rastlanmadı. Fabrikada ve güvenlik şirketindeki görevlerine son verilen A.T. hakkında dört kadın çalışan şikayetçi oldu. Çalışanlar, A.T.’nin farklı bir telefon kullanarak soyunma kabinlerindeki gizli kameradan görüntü aldığını iddia ediyorlar.

Savcılık, A.T. hakkında başlatılan soruşturma sonrasında iddianameyi hazırlayacak ve mahkeme süreci başlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir